SİTE KULLANIM KOŞULLARI, GİZLİLİK POLİTİKASI VE GÜVENLİK

 

 

Site Kullanım Koşulları

 

BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. (“www.bimar.com.tr”) Web Sitesi’ne hoş geldiniz!

Bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.

Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

 

www.bimar.com.tr web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır. Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’nin yazılı iznine tabidir. www.bimar.com.tr web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel ve doğru bilgilerle yayınlanmasını temin etmek amacıyla elinden gelen çabayı göstermekle birlikte, BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’in bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda açık veya zımni şekilde kefalet veya garanti verdiği yolunda hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Kullanıcılar sisteme girmeleri ile birlikte, www.bimar.com.tr tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde, bu durumun BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’ne hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. tarafından değiştirilebilir. www.bimar.com.tr web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. www.bimar.com.tr web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörler nedeniyle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığının veya güncellik yitirmesinin gerçekleşme olasılığı vardır. www.bimar.com.tr, sistemde yer alan bilgilerdeki hata ve eksikliklerden hiçbir şekilde sorumlu bulunmamaktadır. Bu site BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’e ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’yi hiç bir şekilde bağlamamaktadır.

 

Gizlilik Politikası ve Güvenlik:

BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.. (“www.bimar.com.tr”), internet sitesini ziyaret eden herkesin özel hayatına saygı göstermektedir. Site ziyaretçileri hakkında toplanan her türlü bilgi öncelikle site ziyaretçilerinin talep ettikleri veya edebilecekleri hizmetleri sunmak için ve sonra da şirket olarak daha iyi hizmet verebilmek amacına uygun BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.. hiçbir suretle bu amacla toplanan kişisel bilgileri üçüncü kişi ve/veya kurumlar ile baska amaclarla paylasmamayı taahhüt eder. Kişisel olarak site ziyaretçileri olarak sizlerle ile ilgili hangi bilgilere sahip olduğunu öğrenme ve gerekirse düzeltmeler yapma hakkına sahipsiniz; ayrıca bu bilgilerin kullanılmamasını talep hakkına sahipsiniz. Talepleriniz güvenlik, mali veya hukuki sebepler ile yerine getirilemeyebilir. www.bimar.com.tr’nin sayfalarından birinde veya daha fazlasında, www.bimar.com.tr harici internet sitelerine bağlantılar olabilir. BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş., kendisinin işletmediği bu sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikalarından hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. Internet adresi www.bimar.com.tr ile başlamayan siteler www.bimar.com.tr ile ilişkisi olmayan sitelerdir. Bu siteyi kullanarak BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş.’ın Gizlilik Politikasını kabul etmiş sayılmaktasınız. BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. her zaman bu politikada değişiklik, ilave veya çıkartma yapma hakkını saklı tutar. Bu hüküm ve şartlarda yapılan değişikliklerin ardından bu web sitesini kullanmaya devam etmeniz, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

 

Saygılarımızla,

BİMAR Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. 
©2023 Bimar Bilgi İşlem Hizmetleri A.Ş. - Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları ARKAS'a aittir.
İzinsiz kullanılamaz. - Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası